Ksenia Man wyróżniona w Chełmży!

Ksenia Man – uczennica klasy gitary mgr Anny Wojciechowskiej-Hołogi zdobyła wyróżnienie podczas XVII Chełmżyńskiego Konkursu Gitarowego Szkół Muzycznych I stopnia. Ksenia uczy się w I klasie cyklu czteroletniego i był to jej pierwszy konkurs. Serdecznie gratulujemy!  

Czytaj więcej »

Sukcesy naszych flecistek w Gdańsku-Wrzeszczu

20 maja 205 r. w Zespole Szkół Muzycznych w Gdańsku-Wrzeszczu odbył się XII Makroregionalny Konkurs Fletowy. Lilianna Pawlak zajęła III miejsce  w grupie II, a Laura Hołoga zdobyła wyróżnienie II stopnia w grupie III. Uczennice do konkursu przygotowała mgr Anna Zająkała, a akompaniowała mgr Cecylia Górska-Kuligowska. Pani Ania zdobyła wyróżnienie

Czytaj więcej »