Osiągnięcia uczniów

 
 

ROK SZKOLNY 2018/2019

  1. Nagroda specjalna za najlepsze wykonanie utworu Kazimierza Serockiego Piotr Kaczan, naucz. mgr Piotr Nowak, II Konkurs Pianistyczny im. Kazimierza Serockiego, Solec Kujawski, 9 marca 2019 r.
  2. II nagrodaPiotr Kaczan, naucz. mgr Piotr Nowak, II Konkurs Pianistyczny im. Kazimierza Serockiego, Solec Kujawski, 9 marca 2019 r.
  3. Wyróżnienie –  Wiktor Kowalczyk, naucz. mgr Magdalena Cielińska, II Konkurs Pianistyczny im. Kazimierza Serockiego, Solec Kujawski, 9 marca 2019 r.
  4. WyróżnienieMateusz Małecki, naucz. mgr Katarzyna Ingram, pod opieką mgr Piotra Nowaka, II Konkurs Pianistyczny im. Kazimierza Serockiego, Solec Kujawski, 9 marca 2019 r.
  5. Wyróżnienie Julia Jaskotnaucz. lic. Michał Nowak, I Konkurs Skrzypcowy Muzyki Polskiej im. Wandy Wiłkomirskiej, Częstochowa, 01-04 marca 2019 r.
  6. WyróżnienieMikołaj Małeckinaucz. mgr Jacek Wejk, X Powiślański Konkurs na Instrumenty Dęte im. prof. M. Schillera, Kwidzyn, 7 grudnia 2018 r.
  7. Tytuł MistrzaNatalia Chmaranaucz. mgr Anna Zająkała, IV Ogólnopolski Konkurs Instrumentalny “I PIERWSZAK MOŻE BYĆ MISTRZEM”, Warszawa, 9-10 listopada 2018 r.

ROK SZKOLNY 2017/2018

  1. WyróżnienieMateusz Małeckinaucz. mgr Katarzyna Ingram, Konkurs Pianistyczny dla dzieci i młodzieży szkół muzycznych I st., Trzcianka, 15 czerwca 2018 r.
  2. WyróżnienieAdam Wiśniewskinaucz. mgr Magdalena Cielińska, Konkurs Pianistyczny dla dzieci i młodzieży szkół muzycznych I st., Trzcianka, 15 czerwca 2018 r.
  3. I nagroda, II miejsce – Oliwier Wróblewskinaucz. mgr Wiesław Nowak, II Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy w Solcu Kujawskim, 28-30 maja 2018 r.
  4. I nagroda – Antoni Kaczannaucz. mgr Wiesław Nowak,  II Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy w Solcu Kujawskim, 28-30 maja 2018 r.
  5. II nagrodaNatalia Chmara, naucz. mgr Anna Zająkała, VII Makroregionalny Konkurs Fletowy, Gdańsk-Wrzeszcz, 21 maja 2018 r.
  6. WyróżnienieMichalina Woźniak, naucz. mgr Beata Dzikowicz, III Kujawsko-Pomorski Konkurs Fletowy w Solcu Kujawskim, Solec Kujawski, 16 maja 2018 r.
  7. WyróżnienieMateusz Małeckinaucz. mgr Katarzyna Ingram, V Konkurs Pianistyczny dla dzieci i młodzieży pod Honorowym Patronatem Rafała Blechacza, Nakło, 28 kwietnia 2018 r.
  8. III miejsceAdam Wiśniewskinaucz. mgr Magdalena Cielińska, V Konkurs Pianistyczny dla dzieci i młodzieży pod Honorowym Patronatem Rafała Blechacza, Nakło, 28 kwietnia 2018 r.
  9. I miejsceOliwier Wróblewski, naucz. mgr Wiesław Nowak, 43 Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy – Pula (Chorwacja), 25-28 kwietnia 2018 r.
  10. II miejsceTymoteusz Wójtewicznaucz. mgr Joanna Krempeć-Kaczor, IV Konkurs Wiolonczelowo-Kontrabasowy, Kowalewo Pomorskie, 23-24 kwietnia 2018 r.
  11. Wyróżnienie – Amelia Szlichtingnaucz. mgr Joanna Czerwińska, IV Konkurs Wiolonczelowo-Kontrabasowy, Kowalewo Pomorskie, 23-24 kwietnia 2018 r.
  12. Wyróżnienie – Mikołaj Małeckinaucz. mgr Jacek Wejk, VIII Zachodniopomorski Festiwal Klarnetowy, Szczecin, 11-15 kwietnia 2018 r.
  13.  II nagroda – Natalia Krzemieniecka, naucz. mgr Anna Sykuła, Makroregionalny Konkurs “MISTRZ ZASAD MUZYKI”, Grudziądz 15 marca 2018 r.
  14. V nagrodaOliwier Wróblewski, naucz. mgr Wiesław Nowak, Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy, Wiedeń 25 luty 2018 r.

ROK SZKOLNY 2016/2017

  1. III nagrodaOliwier Wróblewski, naucz. mgr Wiesław Nowak, I Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy, Solec Kujawski, 2-3 czerwiec 2017 r.
  2. II nagrodaKacper Wojciechowski, naucz. mgr Wiesław Nowak, I Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy, Solec Kujawski, 2-3 czerwiec 2017 r.
  3. I nagroda, II miejsceAntoni Kaczan, naucz. mgr Wiesław Nowak, I Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy, Solec Kujawski, 2-3  czerwiec 2017 r.
  4. WyróżnienieDominika Cylka, naucz. mgr Jacek Wejk, Grudziądzki Konkurs Instrumentów Dętych, Grudziądz, 19-20 maja 2017 r.
  5. II miejsceDominika Sałacińska, naucz. mgr Beata Dzikowicz, II Kujawsko-Pomorski Konkurs Fletowy, Solec Kujawski, 13 maja 2017 r.
  6. I miejsce Tymoteusz Wójtewicz, naucz. prof. Joanna Krempeć – Kaczor, XIX konkurs Wiolonczelowo-Kontrabasowy, Malbork, 8-9 maja 2017 r.
  7. WyróżnienieWeronika Sykuła, naucz. mgr Adam Skrętny, II Festiwal Gitarowy na Zamku, Golub – Dobrzyń , 10-11 maja 2017 r.
  8. II miejsceHanna Jakubik, naucz. mgr Joanna Laskowska, XIX Konkurs Wiolonczelowo – Kontrabasowy, Malbork, 8-9 maja 2017 r.
  9. III miejsceMarta Kubiak, naucz. mgr Joanna Nowak, II Konkurs Pianistyczny “Solo i w Duecie”, Szafarnia, 28 kwietnia 2017 r.
  10. WyróżnieniePiotr Kaczan, naucz. mgr Joanna Nowak, II Konkurs Pianistyczny “Solo i w Duecie”, Szafarnia, 28 kwietnia 2017 r.
  11. II miejsce Kacper Wojciechowski, naucz. mgr Wiesław Nowak, 42 Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy – Pula (Chorwacja), 26-29 kwietnia 2017 r.
  12. I miejsceOliwier Wróblewski, naucz. mgr Wiesław Nowak, 42 Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy – Pula (Chorwacja), 26-29 kwietnia 2017 r.
  13. WyróżnienieHanna Jakubik, naucz. Joanna Laskowska, XII Forum Młodych Wiolonczelistów, Gdańska – Orunia, 25 kwietnia 2017 r.
  14. I miejsceHanna Jakubik, naucz. mgr Joanna Laskowska, III Konkurs Wiolonczelowo-Kontrabasowy, Kowalewo Pomorskie, 24 – 25 kwietnia 2017 r.
  15. I miejsceTymoteusz Wójtewicz, naucz. prof. Joanna Krempeć-Kaczor, III Konkurs Wiolonczelowo-Kontrabasowy, Kowalewo Pomorskie, 25 kwietnia 2017 r.
  16. WyróżnienieAdam Wiśniewski, naucz. mgr Magdalena Cielińska, I Ogólnopolski Konkurs “Młodzi Wirtuozi” – Poznań, 22-23 kwietnia 2017 r.
  17. WyróżnienieJan Kuligowski, naucz. mgr Dawid Kwiatkowski, II Międzyszkolne Przesłuchania “Preludium Konkursowe Viole i Violinki”  – Górsk, 28 marzec 2017 r.
  18. WyróżnienieKwintet (Julia Jaskot, Maja Milewska, Adrianna Sadowska, Aleksandra Piekut, Fabian Popielewskinaucz. mgr Małgorzata Matwin-Nowak, II Międzyszkolne Przesłuchania “Preludium Konkursowe Viole i Violinki”  – Górsk, 28 marzec 2017 r.
  19. III miejsceSekstet (Julia Jaskot, Maja Milewska, Adrianna Sadowska, Aleksandra Piekut, Fabian Popielewski, Adam Wiśniewskinaucz. mgr Małgorzata Matwin-Nowak, II Międzyszkolne Przesłuchania “Preludium Konkursowe Viole i Violinki”  – Górsk, 28 marzec 2017 r.
  20. I miejsceJulia Jaskot, naucz. mgr Małgorzata Matwin-Nowak, II Międzyszkolne Przesłuchania “Preludium Konkursowe Viole i Violinki”  – Górsk, 28 marzec 2017 r.
  21. I miejscePiotr Kaczan, naucz. mgr Joanna Nowak, I Konkurs Pianistyczny im. Kazimierza Serockiego – Solec Kujawski, 18 marca 2017 r.
  22. II miejsceMarta Kubiak, naucz. mgr Joanna Nowak, I Konkurs Pianistyczny im. Kazimierza Serockiego – Solec Kujawski, 18 marca 2017 r.
  23. Wyróżnienie Julia Jaskot, naucz. mgr Małgorzata Matwin-Nowak, IV Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy – Toruń, 10-12 marzec 2017 r.
  24. I miejsceOliwier Wróblewski, naucz. mgr Wiesław Nowak, Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy – Wiedeń (Austria), 26 luty 2017 r.
  25. WyróżnienieOliwier Wróblewski, naucz. mgr Wiesław Nowak, Mławski Festiwal Muzyki Akordeonowej – Mława, 11 luty 2017 r.
  26. WyróżnienieJulia Jaskot, naucz. mgr Małgorzata Matwin-Nowak, Regionalne Przesłuchania Centrum Edukacji Artystycznej Uczniów klas skrzypiec i altówki, Szkół Muzycznych I stopnia, Bydgoszcz,  17-18 stycznia 2017 r.
  27. WyróżnienieMichał Pajor, naucz. mgr Wiesław Nowak, Regionalne Przesłuchania Centrum Edukacji Artystycznej Uczniów Szkół Muzycznych I stopnia, Grudziądz, 13 stycznia 2017 r.
  28. WyróżnienieTymoteusz Wójtewicz, naucz. prof. Joanna Krempeć-Kaczor, Regionalne Przesłuchania CEA Uczniów Klas Wiolonczeli i Kontrabasu Szkół Muzycznych I stopnia, Chełmno, 11 stycznia 2017 r.
  29. Nagroda specjalna – Tymoteusz Wójtewicz, naucz. prof. Joanna Krempeć-Kaczor, V Ogólnopolski Konkurs Kontrabasowy Szkół Muzycznych I i II stopnia, Starogard Gdański, 26 listopad 2016 r.
  30. I miejsceTymoteusz Wójtewicz, naucz. prof. Joanna Krempeć-Kaczor, V Ogólnopolski Konkurs Kontrabasowy Szkół Muzycznych I i II stopnia, Starogard Gdański, 26 listopad 2016 r.
  31. Wyróżnienie I – Olga Flemming, naucz. mgr Anna Sykuła – Konkurs Monograficzny z audycji muzycznych – Olsztyn, 25 listopad 2016 r.
  32. Wyróżnienie IINatalia Krzemieniecka, naucz. mgr Anna Sykuła – Konkurs Monograficzny z audycji muzycznych – Olsztyn, 25 listopad 2016 r.

ROK SZKOLNY 2015/2016

  1. I miejsce – Karolina Pajor, naucz. mgr Joanna Derenda-Łukasik – III Konkurs Pianistyczny  – Obrowo,       9 czerwiec 2016 r. 
  2. I miejsce – Tymoteusz Wójtewicz, naucz. prof. Joanna Krempeć-Kaczor –  III Zachodniopomorski Konkurs Wiolonczelowo-Kontrabasowy – Pyrzyce, 23 maja 2016
  3. Wyróżnienie – Dominika Sałacińska, naucz. mgr Beata Dzikowicz – V Makroregionalny Konkurs Fletowy  – Gdańsk Wrzeszcz, 13 maj 2016 r.
  4. I miejsce – Tymoteusz Wójtewicz, naucz. prof. Joanna Krempeć-Kaczor –  XVIII Konkurs Wiolonczelowo-Kontrabasowy – Malbork, 9 maja 2016
  5. III miejsce – Hanna Jakubik, naucz. mgr Joanna Laskowska –  XVIII Konkurs Wiolonczelowo-Kontrabasowy – Malbork, 9 maja 2016
  6. Wyróżnienie – Iwa Lies, naucz. mgr Anna Zająkała – I Kujawsko-pomorski Konkurs Fletowy  – Solec Kujawski, 07 maj 2016 r.
  7. Wyróżnienie – Dominika Sałacińska, naucz. mgr Beata Dzikowicz – I Kujawsko-pomorski Konkurs Fletowy  – Solec Kujawski, 07 maj 2016 r.
  8. II miejsce – Kacper Wojciechowski, naucz. mgr Wiesław Nowak – II Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy  – Suwałki, 06-07 maj 2016 r.
  9. I miejsce – Oliwier Wróblewski, naucz. mgr Wiesław Nowak – II Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy  – Suwałki, 06-07 maj 2016 r.
  10. I miejsce – Marta Kubiak, naucz. mgr Joanna Nowak – I Konkurs Pianistyczny ”Solo i w duecie” – Szafarnia, 29 kwietnia 2016 r.
  11.  Wyróżnienie – Karolina Pajor, naucz. mgr Joanna Derenda-Łukasik – I Konkurs Pianistyczny ”Solo i w duecie” – Szafarnia, 29 kwietnia 2016 r.
  12. Wyróżnienie – Adam Wiśniewski, naucz. mgr Magdalena Cielińska – I Konkurs Pianistyczny ”Solo i w duecie” – Szafarnia, 29 kwietnia 2016 r.
  13. II miejsce – Kacper Wojciechowski, naucz. mgr Wiesław Nowak – Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy  – Chorwacja-Pula, 27-30 kwietnia 2016 r.
  14.  I miejsce – Oliwier Wróblewski, naucz. mgr Wiesław Nowak – Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy  – Chorwacja-Pula, 27-30 kwietnia 2016 r.
  15. IV miejsce – Julia Jaskot, naucz. mgr Małgorzata Matwin-Nowak  –  VII Włocławskie Spotkanie Skrzypcowe ” Klasycy wiedeńscy” – Włocławek, 26-27 kwietnia 2016 r.
  16. Wyróżnienie – Hanna Jakubik, naucz. mgr Joanna Laskowska –  XI Forum Młodych Wiolonczelistów – Gdańsk, 26 kwietnia 2016
  17.  I miejsce – Tymoteusz Wójtewicz, naucz. prof. Joanna Krempeć-Kaczor –  II Konkurs Wiolonczelowo- Kontrabasowy – Kowalewo Pomorskie, 25 kwietnia 2016 r.
  18. I miejsce – Hanna Jakubik, naucz. mgr Joanna Laskowska –  II Konkurs Wiolonczelowo- Kontrabasowy – Kowalewo Pomorskie, 25 kwietnia 2016 r.
  19.  III miejsce – Adam Wiśniewski, naucz. mgr Magdalena Cielińska –  III Konkurs Pianistyczny dla dzieci i młodzieży pod Honorowym Patronatem Rafała Blechacza – Nakło nad Notecią, 23 kwietnia 2016 r.
  20. I miejsce – Julia Jaskot, naucz. mgr Małgorzata Matwin-Nowak  –  VIII Kaszubskie Prezentacje Skrzypcowe – Kościerzyna, 18 kwietnia 2016 r.
  21.  III miejsce – zespół skrzypcowy (skład: skrzypce Maja Milewska, Aleksandra Piekut, Adrianna Sadowska, wiolonczela Fabian Popielewski, fortepian Adam Wiśniewski), naucz. mgr Małgorzata Matwin-Nowak  –  I Międzyszkolne Przesłuchania klas skrzypiec i altówki „Preludium Konkursowe Viole i Violinki”  – Górsk, 22 marca 2016 r.
  22.  I miejsce – Julia Jaskot, naucz. mgr Małgorzata Matwin-Nowak  –  I Międzyszkolne Przesłuchania klas skrzypiec i altówki „Preludium Konkursowe Viole i Violinki”  – Górsk, 22 marca 2016 r.
  23. I miejsce – Oliwier Wróblewski, naucz. mgr Wiesław Nowak – XXII Mławski Festiwal Muzyki Akordeonowej „Od solisty do orkiestry”  – Mława, 18 – 20 lutego 2016 r.

ROK SZKOLNY 2014/2015

1. WyróżnienieKacper Wojciechowski, naucz. mgr Wiesław Nowak – III Konfrontacje Młodych Akordeonistów – Oława – 20 maja 2015 r.

2. WyróżnieniePajor Karolina, Roguska Oliwia, Ejsmont Julia, Jaskot Julia, Siemieniuch Wojciech, Trokowska Roksana, Milewska Maja, naucz. mgr Anna Fedorko-Kwiatkowska – Konkurs Zespołów Wokalnych i Chórów Amatorskich WOKALIS 2015 – Bydgoszcz – 27 maja 2015 r.

3. I miejsceDominika Sałacińska, naucz. mgr Beata Dzikowicz (flet poprzeczny) – IV Makroregionalny Konkurs Fletowy – Gdańsk – Wrzeszcz – 15 maja 2015 r.

4. I miejsceWeronika Zych, naucz. mgr Anna Zająkała (flet poprzeczny) – III Ogólnopolski Konkurs Młodych Indywidualności Muzycznych im. Tadeusza Paciorkiewicza – Sierpc – 8-10 maja 2015 r.

5. WyróżnienieFabian Popielewski, naucz. mgr Joanna Laskowska (wiolonczela) – Ogólnopolskie Konfrontacje Wiolonczelowe – Bydgoszcz – 8 maja 2015 r.

6. WyróżnienieHanna Jakubik, naucz. mgr Joanna Laskowska (wiolonczela) – Ogólnopolskie Konfrontacje Wiolonczelowe – Bydgoszcz – 8 maja 2015 r.

7. II miejsceJulia Jaskot, naucz. mgr Małgorzata Matwin – Nowak (skrzypce) – VI Włocławskie Spotkania Skrzypcowe – Włocławek – 28-29 kwietnia 2015 r.

8. Srebrne PasmoWeronika Zych, naucz. mgr Anna Zająkała  (flet poprzeczny) – 4th International Flute Competition Flautiada 2015 Bratysława, Słowacja – 1 – 3 maja 2015 r.

9. Finał Weronika Zych, naucz. mgr Anna Zająkała (flet poprzeczny) – Adams Flute Factor 2015 Ittervoort, Holandia – 26 kwietnia 2015 r.

10. I miejsceKacper Wojciechowski, naucz. mgr Wiesław Nowak (akordeon) –  40th International Accordion Competition Pula w Chorwacji – 22-25 kwietnia 2015 r.

11. WyróżnienieAdam Wiśniewski, naucz. mgr Magdalena Cielińska (fortepian) – II Konkurs Pianistyczny dla dzieci i młodzieży pod Honorowym Patronatem Rafała Blechacza w Nakle nad Notecią – 18 kwietnia 2015 r.

12. I miejsceJulia Jaskot, naucz. mgr Małgorzata Matwin-Nowak (skrzypce) – VII Kaszubskie Prezentacje Skrzypcowe w Kościerzynie –                13 kwietnia 2015 r.

13. Grand PrixWeronika Zych, naucz. mgr Anna Zająkała (flet poprzeczny) – Powiślański Konkurs Na Instrumenty Dęte im. prof. Marka Schillera w Kwidzyniu – 28 listopada 2014 r.

14. III miejsce Weronika Zych, naucz. mgr Anna Zająkała (flet poprzeczny) – II Ogólnopolski Konkurs Fletowy “Synrix” w Kędzierzynie-Koźlu – 25 listopada 2014 r.

ROK SZKOLNY 2013/2014

1. I  miejsceHanna Jakubik, naucz. mgr Joanna Laskowska (wiolonczela) – Ogólnopolskie Konfrontacje Wiolonczelowe w Bydgoszczy – 8-10 maja 2014 r.

2. III miejsceFabian Popielewski, naucz. mgr Joanna Laskowska (wiolonczela) – Ogólnopolskie Konfrontacje Wiolonczelowe w Bydgoszczy – 8-10 maja 2014 r.

3. I miejsceHanna Jakubik, naucz. mgr Joanna Laskowska (wiolonczela) – IX Forum Młodych Wiolonczelistów w Gdańsku – Orunii – 30 kwietnia 2014 r.

4. WyróżnienieFabian Popielewski, naucz. mgr Joanna Laskowska (wiolonczela) – IX Forum Młodych Wiolonczelistów w Gdańsku – Orunii – 30 kwietnia 2014 r.

5. WyróżnienieWeronika Zych, naucz. mgr Anna Zająkała (flet poprzeczny) – XIII Ogólnopolski Wiosenny Festiwal Fletowy w Sochaczewie – 30 kwietnia 2014 r.

6. WyróżnienieAleksander Kaczan, naucz. mgr Joanna Nowak (fortepian) – I Konkurs Pianistyczny dla dzieci i młodzieży pod Honorowym Patronatem Rafała Blechacza – 26-27 kwietnia 2014 r.

7. WyróżnienieDominika Sałacińska, naucz. mgr Beata Dzikowicz (flet poprzeczny) – VII Ogólnopolski Konkurs Szkół Muzycznych I stopnia w Chełmnie 25-26 kwietnia 2014 r.

8. WyróżnienieWeronika Zych, naucz. mgr Anna Zająkała (flet poprzeczny) – III Międzynarodowy Konkurs Fletowy w Jastrzębiu Zdroju 25-26 kwietnia 2014 r.

9. WyróżnienieWiktoria Górska, naucz. mgr Joanna Laskowska (wiolonczela) – XIV Międzynarodowy Konkurs Muzyczny w Łomiankach – 24-29 marca 2014 r.

10. Nagroda SpecjalnaKacper Wojciechowski, naucz. mgr Wiesław Nowak (akordeon) – I Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy w Suwałkach – 28-29.03.2014 r.

11. I miejsceKacper Wojciechowski, naucz. mgr Wiesław Nowak (akordeon) – I Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy w Suwałkach – 28-29.03.2014 r.

12. WyróżnienieKacper Wojciechowski, naucz. mgr Wiesław Nowak (akordeon) – XX Kaszubskie Spotkania Akordeonowe w Kościerzynie – 26.03.2014 r.

13. WyróżnienieWeronika Zych, naucz. mgr Anna Zająkała (flet poprzeczny) – “Mały czy duży wirtuoz” w Warszawie 17-18 marca 2014 r.

14. II miejsce Kacper Wojciechowski , naucz. mgr Wiesław Nowak (akordeon) – XX Ogólnopolski Festiwal Akordeonowy w Mławie – 13-15.02.2014 r.

15. Srebrne PasmoZespół wokalny ” Sotto Voce”, dyrygent mgr Agnieszka Sowa (Chór) – IX Ogólnopolski Konkurs Kolęd i Pastorałek- Chełmno – 18.01.2014 r

16. I miejsceMagdalena Sławnikowska, naucz. mgr Agnieszka Sowa (Chór) – III Przegląd Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych- Bydgoszcz-26.10.2013r

17. I miejsceWeronika Zych, naucz. mgr Anna Zająkała (flet poprzeczny) – Ogólnopolski Konkurs Fletowy ,, Syrinx” – Kędzierzyn- Koźle – 25-26.11.2013r

18. Grand PrixWeronika Zych, naucz. mgr Anna Zająkała (flet poprzeczny) – Powiślański Konkurs na Instrumenty Dęte im. prof. Marka Schillera – Kwidzyn – 06.12.2013r

ROK SZKOLNY 2012/2013

1. I miejsceWeronika Zych, naucz. mgr Anna Zająkała (flet poprzeczny)-  II Międzynarodowy Konkurs Instrumentów Dętych, Warszawa 6-9.06.2013r

2. II miejsceWeronika Zych, naucz. mgr Anna Zająkała (flet poprzeczny)-  II Makroregionalny Konkurs Fletowy – Gdańsk – Wrzeszcz – 14.05.2013r

3. III miejsce –  Karol Kaczmarek-naucz. mgr Joanna Laskowska (wiolonczela) – XV Konkurs wiolonczelowo – kontrabasowym, Malbork 13.05.2013r

4. II miejsce- Weronika Zych, naucz. mgr Anna Zająkała (flet poprzeczny)- XII Międzyszkolny Konkurs Młodego Flecisty, Wejherowo 26.04.2013r

5. I miejsceMałgorzata Ciastoń– naucz. mgr Wiesław Nowak ( akordeon) – 38 Międzynarodowy Festiwal Akordeonowy- Pula w Chorwacji

6. Wyróżnienie- Adrianna Sadowskanaucz. mgr Gabriela Markowska Kłaput (skrzypce) – IV Włocławskie Spotkania Skrzypcowe, Włocławek – 25.04.2013r

7. II miejsce Karol Kaczmarek-naucz. mgr Joanna Laskowska (wiolonczela) – Forum Młodych Wiolonczelistów – 24.04.2013r Gdańsk – Orunia

8. WyróżnienieAleksander Kaczan– naucz. mgr Joanna Nowak ( fortepian) – VII Konkurs Pianistyczny ,, Słupskie Spotkania z Muzyką Ukraińską” – Słupsk 19.04.2013r

9. II miejsceMałgorzata Ciastoń – naucz. mgr Wiesław Nowak (akordeon) – XIII Grudziądzki Konkurs Akordeonowy- Grudziądz 12-13.04.2013r

10. III miejsceKacper Wojciechowski– naucz. mgr Wiesław Nowak (akordeon) – XIII Grudziądzki Konkurs Akordeonowy- Grudziądz 12-13.04.2013r

11. WyróżnienieZespół w składzie: Alicja Stangreciak, Weronika Świst,  Bartosz Małaszewski,  Natalia Buszczak,  Hanna Sarnecka, Dorota Szmigiel, Małgorzata Kolasińska naucz. mgr Małgorzata Matwin- Nowak – XXVII  Starogardzkie Spotkania Kameralne- Starogard Gdański- 22.03.2013r

12. III miejsceZespół w składzie: Alicja Stangreciak, Weronika Świst,  Bartosz Małaszewski,  Natalia Buszczak,  Hanna Sarnecka, Dorota Szmigiel, Małgorzata Kolasińska– naucz. mgr Małgorzata Matwin- Nowak – XV Gdyńskiego Konkursu Dziecięcej Kameralistyki Smyczkowej- Gdynia 22.03.2013r

13. III miejsceBartłomiej Jakubik– naucz. mgr Wiesław Nowak (akordeon)-  XIX Kaszubskie Spotkania Akordeonowe w Kościerzynie 20.03.2013r

14. I miejsceMałgorzata Ciastoń–  naucz. mgr Wiesław Nowak (akordeon)-  XIX Kaszubskie Spotkania Akordeonowe w Kościerzynie 20.03.2013r

15. III miejsceMałgorzata Ciastoń, Małgorzata Kolasińska, Maciej Różański naucz. mgr Anna Sykuła (Kształcenie słuchu, Audycje Muzyczne) – Drużynowy Konkurs z Kształcenia słuchu i zasad muzyki – Malbork 14.03.2013r

16. III nagrodaMałgorzata Ciastoń, naucz. mgr Wiesław Nowak (akordeon) – XIX Mławski Festiwal Muzyki Akordeonowej- Mława 24-26.01.2013r

17. III miejsceWeronika Zych, naucz. mgr Anna Zająkała (flet poprzeczny)- Ogólnopolskie Przesłuchania Uczniów Szkół Muzycznych I i II st. – Warszawa 5-7.01.2013r

ROK SZKOLNY 2011/2012

1. WyróżnienieKarol Kaczmarek naucz. mgr Joanna Laskowska (wiolonczela) -VII forum Młodych  Wiolonczelistów w Gdańsku – Oruni, 18.04.2012r2.
 
2. III miejsceOliwier Szortyka naucz. mgr Joanna Laskowska (wiolonczela) -VII forum Młodych Wiolonczelistów w Gdańsku – Oruni, 18.04.2012r
 
3. Wyróżnienie Igor Wysocki naucz. mgr Wiesław Nowak(akordeon)-XVIII Kaszubskie Spotkania  Akordeonowe w Kościerzynie, 28.03.2012r,

4. II nagroda- Bartłomiej Jakubik naucz. mgr Wiesław Nowak (akordeon)-XVIII Kaszubskie Spotkania  Akordeonowe w Kościerzynie, 28.03.2012r,

5. III nagrodaMałgorzata Ciastoń naucz. mgr Wiesław Nowak (akordeon)-XVIII Kaszubskie Spotkania Akordeonowe w Kościerzynie, 28.03.2012r,

6. Dyplom LaureataMałgorzata Ciastoń naucz. mgr Wiesław Nowak (akordeon)-XVII Słupeckie Spotkania Muzyczne w Słupcy 25-26.11.2011r

7. Wyróżnienie Igor Wysocki naucz. mgr Wiesław Nowak (akordeon)-XVII Słupeckie Spotkania  Muzyczne w Słupcy 25-26.11.2011r

8. WyróżnieniePaweł Polzin, naucz. mgr Paweł Witulski (perkusja)- VIII Ogólnopolski Konkurs Perkusyjny im. Bernarda Lewańskiego w Toruniu, 9-10.12.2011

9. Uczestnictwo Paulina Szews, Weronika Zych, naucz. mgr Anna Zająkała (flet poprzeczny)-  XXI Konfrontacje Instrumentów Dętych w   Oławie,   20-21.03.2012r

 10. Uczestnictwo Małgorzata Ciastoń, naucz mgr Anna Sykuła (kształcenie słuchu, audycje  muzyczne)- Makroregionalny Konkurs ,, Mistrz Zasad Muzyki’’ w Grudziądzu,     22.03.2012r
 
  11. UczestnictwoBartłomiej Jakubik, naucz. mgr Wiesław Nowak (akordeon) XV Regionalny  Konkurs Akordeonowy w Piotrkowie Trybunalskim,   30-31.03.2012r
 
 12. UczestnictwoDorota Szmigiel, Hanna Sarnecka, naucz. mgr Joanna Laskowska (wiolonczela) -VII Forum Młodych Wiolonczelistów w Gdańsku – Oruni, 18.04.2012r
 
 13.  Uczestnictwo  Weronika Zych, Paulina Szews, naucz, mgr. Anna Zająkała (flet poprzeczny)- Konkurs Instrumentów Dętych w Chełmnie, 20-21.04.2012r
 
 14.  UczestnictwoAlicja Stangreciak, Weronika Świst, naucz. mgr Mariola Cielińska (kształcenie słuchu, rytmika)- Makroregionalny Konkurs Solfeżowy w  Bydgoszczy, 23.04.2012r
 
 15. UczestnictwoNatalia Mietlicka, Paweł Polzin, naucz. mgr Paweł Witulski (perkusja)- XIV  Przegląd uczniów klas Perkusji w Toruniu, 19.05.2012r,
 
 16. UczestnictwoNatalia Buszczak, Alicja Stangreciak, naucz. mgr Gabriela Markowska –  Kłaput, mgr Małgorzata Matwin- Nowak(skrzypce), XIV Oruński Konkurs   Skrzypcowy w Gdańsku – Oruni, 23.05.2012r
 
 17. UczestnictwoAleksander Kaczan, naucz. mgr Joanna Nowak (fortepian)- VII Ogólnopolski  Konkurs Pianistyczny im. Emmy Altberg w Łodzi
 
 18. UczestnictwoNatalia Mietlicka, Paweł Polzin, naucz. mgr Paweł Witulski (perkusja)- VIII Ogólnopolski Konkurs Perkusyjny im. B.   Lewańskiego w Toruniu, 9-10.12.2011r
 

 ROK SZKOLNY 2010/2011

1. I nagrodaMałgorzata Ciastoń naucz. mgr Wiesław Nowak (akordeon) -XII Grudziądzki Konkurs Akordeonowy w Grudziądzu, 8-9.04.2011r,
 
2. II nagrodaBartłomiej Jakubik, naucz. mgr Wiesław Nowak (akordeon) – XII Grudziądzki Konkurs Akordeonowy w Grudziądzu, 8-9.04.2011r,
 
3. II nagrodaMałgorzata Ciastoń  naucz. mgr Wiesław Nowak (akordeon) – XVII Kaszubskie Spotkania Akordeonowe w Kościerzynie, 23.03.2011r,
 
4. III nagrodaMałgorzata Ciastoń naucz. mgr Wiesław Nowak (akordeon) – XVII Mławski Festiwal Muzyki Akordeonowej w Mławie, 19.02.2011r,
 
5. WyróżnienieMałgorzata Ciastoń naucz. mgr Wiesław Nowak (akordeon)- XVI Kościerzyna Spotkania Akordeonowe w Kościerzynie, 24.03.2010r,
 
6. WyróżnieniePaweł Polzin, naucz. mgr Paweł Witulski (perkusja)-  XII Zachodniopomorski  Międzyregionalny Konkurs Perkusyjny w  Stargardzie Szczecińskim,  20.04.2011r
 
7. UczestnictwoPaweł Polzin, naucz. mgr Paweł Witulski (perkusja)-  XII Zachodniopomorski  Międzyregionalny Konkurs Perkusyjny w  Stargardzie Szczecińskim,  20.04.2011r