Strona główna » Aktualności

 
 

Aktualności

 
 

Informacja dotycząca nauczania na odległość!

Informujemy, że zajęcia w Szkole Muzycznej I st. w Solcu Kujawskim odbywać się będą do odwołania w formie zdalnej z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

 

 

 

 

Koncert Bożonarodzeniowy i świąteczne życzenia!

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmów z nagraniami utworów świątecznych w wykonaniu uczniów oraz nauczycieli Szkoły Muzycznej I stopnia im. Fryderyka Chopina w Solcu Kujawskim. Zapowiedzi przygotowała Pani Joanna Czerwińska nauczyciel klasy wiolonczeli. Życzymy niezapomnianych wrażeń artystycznych! “Cicha noc” Kolęda “Cicha noc” w wykonaniu Marty Kubiak (fortepian), Piotra Kaczana (fortepian), Łukasza […]

 

Upominki świąteczne od Rady Rodziców!

Rada Rodziców przygotowała upominki świąteczne dla wszystkich uczniów. Zapraszamy do ich odbioru w dniach od 9 do 18 grudnia 2020 r. Obsługa wydaje paczki w godz. 8.00 – 14.00.

 
Mikołajki, 06.12.2020 r.!

Mikołajki, 06.12.2020 r.!

 

Informacja dotycząca nauczania na odległość!

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 24 listopada 2020 r. kształcenie na odległość w Szkole Muzycznej przedłuża się do dnia 3 stycznia 2021 r.

 
11 listopada Narodowe Święto Niepodległości!

11 listopada Narodowe Święto Niepodległości!

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości uczniowie i nauczyciele naszej szkoły przygotowali nagranie pięknego “Poloneza” Wojciecha Kilara z filmu “Pan Tadeusz”.  Drugi muzyczny podarunek, który pragniemy Państwu ofiarować to fragment koncertu z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości. Życzymy miłych wrażeń artystycznych!  “Polonez” Wykonanie: Zespół Fletowy, p. Anna Zająkała (flet), p. Magdalena Cielińska […]

 

Informacja dotycząca kształcenia na odległość!

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 5 listopada 2020 r. kształcenie na odległość w Szkole Muzycznej przedłuża się do dnia 29 listopada 2020 r.!